Loco Translate (3.0.4) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Language
te: భాష

en: Overview
te: అవలోకనం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Summary
te: సారాశం

en: 1 hour
te: 1 గంట

en: All
te: అన్నీ

en: 1 day
te: 1 రోజు

en: 1 week
te: 1 వారం
