Loco Translate (3.0.5) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Language
af: Taal

en: Overview
af: Oorsig

en: Settings
af: Verstellings

en: Import
af: Voer in

en: 1 hour
af: 1 uur

en: All
af: Alle

en: Never
af: Nooit
