Loco Translate (3.0.5) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Language
ast: Llingua

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Settings
ast: Preferencies

en: Import
ast: Importar

en: Summary
ast: Resume

en: All
ast: Too

en: Never
ast: Nunca

en: Update available
ast: Hai una versión nueva

en: Installed
ast: Instaláu
