Loco Translate (3.0.5) - en to fr translation catalogue (26 entries)

en: Status
fr: État

en: Language
fr: Langue

en: Overview
fr: Vue d'ensemble

en: Settings
fr: Paramètres

en: Import
fr: Importer

en: Summary
fr: Résumé

en: 1 hour
fr: 1 heure

en: All
fr: Tout

en: Never
fr: Jamais

en: Update available
fr: Mise à jour disponible

en: 1 day
fr: 1 jour

en: Template
fr: Gabarit

en: Missing
fr: Manquant

en: Installed
fr: Installé

en: Interval
fr: Intervalle

en: Multilingual
fr: Multilingue

en: 3 hours
fr: 3 heures

en: 6 hours
fr: 6 heures

en: 1 week
fr: 1 semaine

en: 12 hours
fr: 12 heures

en: No update data available
fr: Pas de données sur les mises à jour disponibles

en: Push
fr: Pousser

en: Configured
fr: Configuré

en: Run every
fr: Tous les

en: @name field is required.
fr: Le champ @name est requis.

en: Langcode
fr: Code de la langue
