Loco Translate (3.0.5) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Status
is: Staða

en: Language
is: Tungumál

en: Overview
is: Yfirlit

en: Settings
is: Stillingar

en: Import
is: Flytja inn

en: Summary
is: Samantekt

en: 1 hour
is: 1 klst

en: All
is: Allt

en: Never
is: Aldrei

en: Update available
is: Uppfærsla fáanleg

en: Template
is: Sniðmát

en: 1 week
is: 1 vika
