Loco Translate (3.0.5) - en to ms translation catalogue (9 entries)

en: Language
ms: Bahasa

en: Overview
ms: Gambaran keseluruhan

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Summary
ms: Ringkasan

en: All
ms: Semua

en: Never
ms: Tidak sekali-kali

en: Update available
ms: Pengemaskinian tersedia ada

en: Installed
ms: Terpasang

en: No update data available
ms: Tiada data pengemaskinian tersedia ada
