Loco Translate (3.0.5) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Language
ro: Limba

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Settings
ro: Setări

en: Summary
ro: Sumar

en: 1 hour
ro: 1 oră

en: All
ro: Toate

en: Never
ro: Niciodată

en: Update available
ro: Actualizare disponibilă

en: 1 day
ro: 1 zi

en: Template
ro: Șablon

en: Missing
ro: Lipsește

en: Installed
ro: Instalat

en: Multilingual
ro: Multilingv

en: 1 week
ro: 1 săptămână

en: No update data available
ro: Nu există actualizări

en: @name field is required.
ro: Câmpul @name este obligatoriu.
