Loco Translate (3.0.5) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: 1 hour
ug: 1 سائەت

en: All
ug: ھەممە

en: 1 day
ug: 1 كۈن

en: Template
ug: ئەندىزە

en: 1 week
ug: ھەپتە 1
