Loco Translate (3.0.3) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: 1 hour
my: ၁ နာရီ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: 1 day
my: ၁ ရက်

en: 1 week
my: ၁ ပတ်

en: No update data available
my: Update လုပ်ရန် လိုအပ်သည့် အချက်အလက်များ မရသေးပါ။
