Loco Translate (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Language
ka: ენა

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Import
ka: იმპორტი

en: All
ka: ყველა

en: Never
ka: არასდროს

en: Update available
ka: განახლება შესაძლებელია

en: Multilingual
ka: მრავალენოვანი

en: The directory %directory does not exist.
ka: %directory დირექტორია არ არსებობს.
