Loco Translate (8.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Language
ur: زبان

en: Overview
ur: جائزہ

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Summary
ur: خلاصہ

en: The directory %directory does not exist.
ur: ڈائیریکٹری %directory موجود نہیں ہے۔
