Loco Translate (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Status
be: Статус

en: Language
be: Мова

en: Overview
be: Агляд

en: Settings
be: Налады

en: Import
be: Імпарт

en: Summary
be: Падсумаванне

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: All
be: Усе

en: Never
be: Ніколі

en: Update available
be: Абнаўленне даступна

en: 1 day
be: 1 дзень

en: Template
be: Шаблон

en: Installed
be: Усталявана

en: Interval
be: Інтэрвал

en: 1 week
be: 1 тыдзень

en: No update data available
be: Няма даступных абнаўленняў дадзеных

en: @name field is required.
be: @name поле патрабаванае.
