Loco Translate (8.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (26 entries)

en: Language
de: Sprache

en: Overview
de: Übersicht

en: Settings
de: Einstellungen

en: Import
de: Importieren

en: Summary
de: Zusammenfassung

en: 1 hour
de: 1 Stunde

en: All
de: Alle

en: Never
de: Nie

en: Update available
de: Aktualisierung verfügbar

en: 1 day
de: 1 Tag

en: Missing
de: Fehlt

en: Installed
de: Installiert

en: Interval
de: Intervall

en: Multilingual
de: Mehrsprachenunterstützung

en: 3 hours
de: 3 Stunden

en: 6 hours
de: 6 Stunden

en: 1 week
de: 1 Woche

en: 12 hours
de: 12 Stunden

en: No update data available
de: Keine Aktualisierungsdaten verfügbar

en: Push
de: Ausliefern

en: Automation
de: Automatisierung

en: Configured
de: Konfiguriert

en: Run every
de: Ausführen alle

en: @name field is required.
de: Das Feld @name ist erforderlich.

en: Langcode
de: Sprachkürzel

en: Missing libraries
de: Fehlende Bibliotheken
