Loco Translate (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Language
jv: Basa

en: Overview
jv: Sekilas

en: Settings
jv: Sétingan

en: Import
jv: Ngimpor

en: Summary
jv: Rangkuman

en: All
jv: Kabèh

en: Never
jv: Ora tahu

en: Update available
jv: Update cumawis

en: Installed
jv: Dipasang

en: No update data available
jv: Ora ānā update data sing cumawis
