Loco Translate (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Language
az: Dil

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Import
az: İmport

en: Summary
az: Xülasə

en: All
az: Hammısı

en: Never
az: Heç vaxt

en: Update available
az: Yeniləmə mövcuddur

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Multilingual
az: Çoxdilli

en: The directory %directory does not exist.
az: %directory mövcud deyil.

en: No update data available
az: Güncəlləmə məlumatları mövcud deyil
