Loco Translate (8.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Language
gu: ભાષા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Import
gu: આયાત

en: All
gu: બધા

en: Never
gu: કદી નહી

en: 1 day
gu: ૧ દિવસ

en: 1 week
gu: ૧ અઠવાડિયુ
