Loco Translate (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Language
ne: भाषा

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: All
ne: सबै

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको

en: The directory %directory does not exist.
ne: %directory डाईरेक्टरी अवस्थित छैन।
