Loco Translate (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Language
sl: Jezik

en: Overview
sl: Pregled

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Import
sl: Uvozi

en: Summary
sl: Povzetek

en: All
sl: Vsi

en: Never
sl: Nikoli

en: Update available
sl: Razpoložljiva posodobitev

en: Installed
sl: Nameščeno

en: No update data available
sl: Podatki o posodobitvah niso na voljo
