Loco Translate (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Language
tr: Dil

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Summary
tr: Özet

en: 1 hour
tr: @count saat

en: All
tr: Tümü

en: Never
tr: Asla

en: Update available
tr: Güncelleme mevcut

en: 1 day
tr: @count gün

en: Template
tr: Şablon

en: Missing
tr: Kayıp

en: Installed
tr: Kurulu

en: Interval
tr: Aralık

en: Multilingual
tr: Çok dil

en: 1 week
tr: @count hafta

en: No update data available
tr: Güncelleştirme bilgisi mevcut değil

en: @name field is required.
tr: @name alanı zorunludur.
