Loco Translate (8.x-2.0) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Language
ru: Язык

en: Overview
ru: Обзор

en: Settings
ru: Настройки

en: Import
ru: Импортировать

en: Summary
ru: Сводка

en: 1 hour
ru: 1 час

en: All
ru: Все

en: Never
ru: Никогда

en: Update available
ru: Доступно обновление

en: 1 day
ru: 1 день

en: Template
ru: Шаблон

en: Missing
ru: Отсутствует

en: Installed
ru: Установлено

en: Interval
ru: Интервал

en: Multilingual
ru: Многоязычность

en: 3 hours
ru: 3 часа

en: 6 hours
ru: 6 часов

en: 1 week
ru: 1 неделя

en: 12 hours
ru: 12 часов

en: No update data available
ru: Информация о новых версиях не запрашивалась

en: Automation
ru: Автоматизация

en: Configured
ru: Сконфигурировано

en: Run every
ru: Запускать с частотой

en: @name field is required.
ru: Поле "@name" обязательно для заполнения.

en: Langcode
ru: Код языка
