Loco Translate (8.x-2.2) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Language
sq: Gjuha

en: Overview
sq: Panorama

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Import
sq: Importo

en: All
sq: Të gjitha

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Update available
sq: Rifresko alias

en: No update data available
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.
