Loco Translate (8.x-2.2) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Language
bn: ভাষা

en: Overview
bn: সারসংক্ষেপ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Import
bn: আমদানী

en: Summary
bn: সারসংক্ষেপ

en: All
bn: সমস্ত

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত

en: No update data available
bn: কোন আপডেট সম্পর্কিত তথ্য নেই
