Lodge (1.0.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Navigation
af: Navigasie

en: Color
af: Kleur

en: Page not found
af: Bladsy nie gevind
