Lodge (1.0.0) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Navigation
cs: Navigace

en: Color
cs: Barvy

en: Page not found
cs: Stránka nebyla nalezena

en: Font family
cs: Řez písma

en: Color 1
cs: Barva 1

en: Color 2
cs: Barva 2

en: Header top
cs: Začátek hlavičky

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date
