Lodge (1.0.0) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Font
da: Skrift

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Color
da: Farve

en: Page not found
da: Side ikke fundet

en: Font family
da: Skriftfamilie

en: Content Above
da: Indhold over

en: Content Below
da: Indhold under

en: Header top
da: Sidehovede top

en: Sidebar First
da: Første sidebar

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Sidebar Second
da: Anden sidebar

en: Submitted by @author_name on @date
da: Indsendt af @author_name den @date
