Lodge (1.0.0) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ།

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་

en: Page not found
dz: ཤོག་ལེབ་འདི་མ་ཐོབ་པས།

en: Header top
dz: མགོ་ཡིག་གི་མགོ་
