Lodge (1.0.0) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Font
et: Kirjastiil

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Navigation
et: Menüü

en: Color
et: Värv

en: Page not found
et: Lehekülge ei leitud

en: Header top
et: Päise ülemine osa

en: Sidebar First
et: Esimene külgriba

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Sidebar Second
et: Teine külgriba

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date
