Lodge (1.0.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Font
eu: Letra-tipoa

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Color
eu: Kolore

en: Page not found
eu: Orria ez da antzeman

en: Font family
eu: Letra familia

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
