Lodge (1.0.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Font
fa: فونت

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Navigation
fa: پیمایش

en: Color
fa: رنگ

en: Page not found
fa: صفحه مورد نظر یافت نشد.

en: Header top
fa: بالای سربرگ

en: Highlighted
fa: موارد برجسته
