Lodge (1.0.0) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Font
hu: Betűtípus

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Color
hu: Szín

en: Page not found
hu: Az oldal nem található

en: Font family
hu: Betűcsalád

en: Content Above
hu: Tartalom felette

en: Content Below
hu: Tartalom alatta

en: Header top
hu: Fejléc felső része

en: Sidebar First
hu: Oldalsáv teteje

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Sidebar Second
hu: Második oldalsáv

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban
