Lodge (1.0.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Color
hy: Գույն

en: Page not found
hy: Էջը գտնված չէ

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին
