Lodge (1.0.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Font
is: Leturgerð

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Color
is: Litur

en: Page not found
is: Síðan fannst ekki
