Lodge (1.0.0) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Navigation
kk: Навигация

en: Color
kk: Түс

en: Page not found
kk: Мұндай парақ табылған жоқ

en: Header top
kk: Үстіңгі деректеме басы
