Lodge (1.0.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Font
lt: Šriftas

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Color
lt: Spalva

en: Page not found
lt: Puslapis nerastas

en: Header top
lt: Galvos viršus

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date
