Lodge (1.0.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Font
mn: Фонт

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Color
mn: Өнгө

en: Page not found
mn: Хуудас олдоогүй
