Lodge (1.0.0) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Font
my: စာလုံး

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: Color
my: အရောင်

en: Page not found
my: စာမျက်နှာအားရှာမတွေ့ပါ

en: Font family
my: စာလုံးပုံစံ မိသားစုများ
