Lodge (1.0.0) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Color
ne: रंग

en: Page not found
ne: पृष्ठ भेटिएन

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको
