Lodge (1.0.0) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Font
nl: Lettertype

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Color
nl: Kleur

en: Page not found
nl: Pagina niet gevonden

en: Font family
nl: Fontfamilie

en: Content Above
nl: Boven inhoud

en: Content Below
nl: Onder inhoud

en: Color 1
nl: Kleur 1

en: Color 2
nl: Kleur 2

en: Header top
nl: Bovenzijde kop

en: Sidebar First
nl: Eerste zijbalk

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Sidebar Second
nl: Tweede zijbalk

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date
