Lodge (1.0.0) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Font
pt: Fonte

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Navigation
pt: Navegação

en: Color
pt: Cor

en: Page not found
pt: A página não foi encontrada

en: Font family
pt: Família de fontes

en: Content Above
pt: Conteúdo Acima

en: Content Below
pt: Conteúdo Abaixo

en: Color 1
pt: Cor 1

en: Color 2
pt: Cor 2

en: Header top
pt: Topo do cabeçalho

en: Sidebar First
pt: Barra Lateral Esquerda

en: Highlighted
pt: Destacado

en: Sidebar Second
pt: Barra Lateral Direita

en: Submitted by @author_name on @date
pt: Enviado por @author_name em @date
