Lodge (1.0.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Navigation
ro: Navigator

en: Color
ro: Culoare

en: Page not found
ro: Pagina nu a fost găsită

en: Header top
ro: Cap sus

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Submitted by @author_name on @date
ro: Postat de @author_name la @date
