Lodge (1.0.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Color
sl: Barva

en: Page not found
sl: Stran ni bila najdena

en: Header top
sl: Glava na vrhu
