Lodge (1.0.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Color
ug: رەڭ

en: Page not found
ug: بەت تېپىلمىدى
