Lodge (1.0.0) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Font
uk: Шрифт

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Color
uk: Колір

en: Page not found
uk: Сторінку не знайдено

en: Font family
uk: Гарнітура

en: Content Above
uk: Вміст зверху

en: Content Below
uk: Вміст знизу

en: Color 1
uk: Колір 1

en: Color 2
uk: Колір 2

en: Color 3
uk: Колір 3

en: Footer top
uk: Верх нижнього колонтитулу

en: Header top
uk: Верх заголовку

en: Footer bottom
uk: Низ нижнього колонтитулу

en: Sidebar First
uk: Перша бічна панель

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Sidebar Second
uk: Друга бічна панель

en: Hero
uk: Герой

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date
