Lodge (1.0.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Navigation
am: መጓጓዛ

en: Color
am: ቀለም

en: Header top
am: ራስጌ እላይ
