Lodge (1.0.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Color
ar: اللون

en: Page not found
ar: الصفحة غير موجودة

en: Header top
ar: قمة الترويسة

en: Highlighted
ar: مبرز

en: Submitted by @author_name on @date
ar: أضيفت بواسطة @author_name بتاريخ @date
