Lodge (1.0.0) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Font
bo: ཡིག་གཟུགས

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Page not found
bo: དྲ་ངོས་རྙེད་མ་ཐུབ

en: Font family
bo: ཡིག་གཟུགས་ཁོངས་གཏོགས

en: Header top
bo: འགོ་བརྗོད་གོང་མ

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན
