Lodge (1.0.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Navigation
bs: Navigacija

en: Color
bs: Boja

en: Header top
bs: Vrh zaglavlja
