Lodge (1.0.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Font
ca: Tipus de lletra

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Navigation
ca: Navegació

en: Page not found
ca: Pàgina no trobada

en: Content Above
ca: Abans del contingut

en: Content Below
ca: A continuació del contingut

en: Header top
ca: Capçalera superior

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date
