Lodge (1.0.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Navigation
cy: Mordwyo

en: Color
cy: Lliw

en: Page not found
cy: Methu darganfod y dudalen

en: Header top
cy: Pennawd ar y brig
