Lodge (1.0.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Font
el: Γραμματοσειρά

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Color
el: Χρώμα

en: Page not found
el: Η σελίδα δε βρέθηκε

en: Header top
el: Επικεφαλίδα πάνω

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων
